• درباره ما
درباره ما

آرادمال  یک راه حل ساده و راحت برای صرفه جویی در وقت و هزینه است.

 

با استفاده از اپلیکیشن و یا سایت آرادمال شما به راحتی می توانید به جای ماندن در ترافیک ،پرداخت هزینه پارکینگ ، روبرو شدن با آلودگی هوا ، حمل بسته های سنگین ، ایستادن در صف های طولانی ، جستجوی محل

پارک و ... ،نیاز های روزمره تان را درب منزل از ما بخواهید.

کافیست در منزل خود حین استراحت و تماشای تلویزیون و یا در دفتر کار خود ، نیاز هایتان را به ما اعلام کنید ، ما هر کالای هایپر مارکتی را هر زمان و هر جایی که شما اراده کنید به شما تحویل خواهیم داد.

آراد مال  مشتریانی را که در توسعه و گسترش آن  نقش آفرینی کنند در سود خود شریک خواهد نمود و مبلغی  را به عنوان هدیه  به کیف پول آنها اضافه می نماید .

با نصب اپلیکیشن آرادمال و عضویت در آن میتوانید دوستان و آشنایان را از طریق حساب کاربری خود به آرادمال دعوت کنید و با اولین خریدشان 5000 تومان و با سایر خرید هایشان  به صورت همیشگی 1 درصد هدیه بگیرید .

 

 

قدمت آراد مال و فروش های آن

مجموعه آرادمال با پشتوانه سال ها تجربه و فعالیت در حوزه فروش کالاهای مصرفی روزمره خانوار ، ایده راه اندازی فروشگاه آنلاین خود را از ابتدای سال 1395 اجرایی نمود.

پس از چندین ماه تحقیقات گسترده بر روی عملکرد فروشگاه های مشابه موفق در سراسر دنیا تیم های طراحی سایت ، اپلیکیشن ، دیتا بیس ، گرافیک و تصویربرداری و ...، سازماندهی و شروع به کار کردند.

اکنون پس از تلاش های مستمر و موفق ، آرادمال مفتخر است یکی از کاملترین و کاربر پسند ترین هایپر مارکت های آنلاین را با بیش از 6000 کالای متنوع و با کیفیت از برند های خوشنام ایرانی و خارجی به شهروندان و خانواده های عزیز ارائه نماید.